Individualus laikrodžio dizainas!

Ant vinilinės plokštelės gali būti išpjauta beveik bet kas - logotipas, nuotraukos siluetas, simbolis, tekstas ar bet kokia kita jūsų idėja.

Užsakymas:

Parašykite mums laiška el. paštu [email protected] arba facebook asmenine žinute. Jame aprašykite savo idėją kas ir kokioje vietoje turi būti ant plokštelės, kokio kiekio laikrodžių reikės. Galite nupiešti eskizą, prisegti nuotraukas ar norima pavyzdį. Maketavimas dažniausiai trunka keleta darbo dienų, priklausomai kaip greit susiderinsime jums tinkanti ir patinkanti maketą, gamyba papildomai 2-4 d.d. Maketo kaina nuo 5€ iki 10€ priklausomai nuo sudetingumo kuris aptariamas proceso pradžioje.


Kiekvieną laikrodį gaminame iš skirtingos, naudotos plokštelės, todėl lipduko centro spalvos nėra galimybės pasirinkti, taip pat gali buti smulkių naudojimosi žymių, dėl ko laikrodis tampa dar labiau unikalesnis. Rodyklių forma ir išpjaustymo vaizdas gali nežymiai skirtis nuo pateikto makete. Visi mūsų laikrodukai atsiunčiami įpakuoti į rudo kartono dėžutes 32x32x4cm, kurios puikiai tinka dovanoti!

baneris_individualiems.jpg